Tradycyjnie w salonach samochodowych przełom roku jest bardzo gorącym okresem – wyprzedaż rocznika ruszyła już pełną parą. Szczególnie ciekawie prezentuje się promocyjna oferta Mercedes-Benz Duda-Cars, który wystawia swoje topowe „gwiazdy”. Nową Klasę A limuzynę kupisz 12% taniej, a za luksusowego SUV-a GLA zapłacisz nawet do -18% ceny początkowej. To jednak tylko niektóre powody, dla których warto zainteresować się propozycją autoryzowanego sprzedawcy. Poznaj wszystkie najgorętsze okazje i kup swojego wymarzonego Mercedesa nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych taniej!

Dlaczego warto skorzystać z wyprzedaży rocznika?

Zakup na przełomie starego i nowego roku od lat ma równie liczne grono zwolenników, co oponentów. Ci drudzy zwracają uwagę przede wszystkim na fakt, iż nabywca kupujący auto w pod koniec listopada lub grudniu, już po upływie jednego miesiąca formalnie ma pojazd starszy o rok. Jednak w przypadku samochodów klasy premium, ewentualny spadek wartości jest zdecydowanie mniej odczuwalny niż przy tych z tzw. średniej półki. Praktyka pokazuje, że nawet dziesięcioletni, używany Mercedes, jeśli tylko jest regularnie serwisowany i właściwie eksploatowany, nadal pozostaje niezwykle atrakcyjną ofertą dla potencjalnego kupca. Da się go sprzedać za naprawdę duże pieniądze. Zakup samochodu klasy premium na wyprzedaży rocznika ma dużo więcej zalet niż wad. Najważniejsze z nich to m.in.:

 • ceny niższe nawet o kilkanaście procent,
 • atrakcyjne formy finansowania niedostępne w ciągu roku,
 • dodatkowe wyposażenie w standardzie,
 • możliwość skorzystania z korzystnych pakietów ubezpieczeniowych i serwisowych,
 • coś ekstra od dealera – np. komplet kół zimowych,
 • pewność zakupu modelu dopracowanego pod względem technologicznym.

Skala korzyści płynących z kupna auta na promocji zależy w głównej mierze od dwóch czynników. Pierwszym z nich jest polityka sprzedażowa danej marki, która wyznacza główne kierunki działań marketingowych. Drugim – często pozwalającym zyskać najwięcej na obniżkach – są indywidualne warunki sprzedaży u poszczególnych dealerów. Pod tym względem salony Duda-Cars rysują się niezwykle korzystnie w skali kraju.

Kumulacja rocznika 2019 w salonach Duda-Cars – poznaj wszystkie promocyjne „gwiazdy”

Kupując swojego wymarzonego Mercedesa właśnie teraz, możesz skorzystać nie tylko z olbrzymich obniżek cen na nowe modele klasy premium, ale również z wielu atrakcyjnych form finansowania. Nie musisz od razu wpłacać całej kwoty wartości. Czekają na Ciebie oferty leasingu, wynajmu długoterminowego lub kredytu. Poniżej znajdziesz pełną gamę wyprzedaży rocznika 2019 w Duda-Cars:

 • Nowa Klasa A limuzyna – 12% taniej,
 • Nowa Klasa B – 14% taniej,
 • Nowy CLA Shooting Brake – 10% taniej,
 • Nowa Klasa E – 16% taniej,
 • GLA – 18% taniej.

GLC – w leasingu bez wstępnej wpłaty. Miesięczna rata w wysokości 1% wartości samochodu

Na uwagę zasługuje przekrojowy charakter oferty dealera, który umożliwia zakup tańszy o kilkanaście procent w przypadku modeli praktycznie z każdego segmentu – od miejskiego kompaktu, poprzez pojemne kombi i luksusową limuzynę, aż po potężne SUV-y GLA i GLC. Na zakupie każdego z wymienionych aut możesz zyskać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, nierzadko powiększając swój zestaw korzyści o atrakcyjne pakiety ubezpieczeń lub dodatkowe wyposażenie.

Marzysz o kupnie nowego samochodu z „gwiazdą” na masce? Teraz możesz spełnić swoje marzenia taniej niż kiedykolwiek! Sprawdź pełną ofertę – dowiedz się szczegółów w salonach Duda-Cars. Pamiętaj, że liczba samochodów w promocji jest ograniczona – nie daj się wyprzedzić i kup wymarzone auto już dziś!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here