Myślisz o nowym aucie, które zapewnia wygodną i bezpieczną jazdę? Marzy Ci się model efektowny, prestiżowy, niezawodny i komfortowy? Jeśli chcesz się cieszyć bezproblemowym i ekonomicznym samochodem, to Volvo będzie dla Ciebie świetnym wyborem! Oferta Volvo pasuje Ci w pełni, lecz kompletnie nie wiesz, ile powinieneś przeznaczyć pieniędzy? Szwedzka marka Volvo to luksus, komfort, prestiż… Klasa średnia premium, znana i ceniona na całym świecie. Kojarzy się z luksusem, wyrafinowanym stylem i designem oraz nowoczesnym na rynku rozwiązaniem. Brzmi ekskluzywnie i bardzo drogo? Tak, ale uwierz nam, że stać Cię na Volvo! Oferta Volvo prezentuje się naprawdę świetnie! Ile kosztują najtańsze modele?

Oferta Volvo – Volvo z gwarancją ceny

Po czym poznać auto najwyżej jakości? Oczywiście po niezawodności! Producenci najlepszych marek samochodowych bez przerwy pracują nad tym, by stale ulepszać swoje pojazdy. Zaskakują nas nowoczesnymi rozwiązaniami, które korzystnie wpływają na bezpieczeństwo, na komfort i koszty eksploatacji. Dokładają wszelkich starań, aby ich modele były nie tylko wytrzymałe, niezawodne i bezpieczne, ale również coraz łatwiej dostępne.

Jednym z głównych czynników decydujących o wyborze nowego auta, jest oczywiście sytuacja w naszych finansach. To głównie od wysokości naszego budżetu zależy wybór auta i konkretnego modelu, cena wpływa również na wybór wyposażenia. Z kolei ostatnie wydarzenia na świecie sporo namieszały w naszych portfelach i finansach. Dlatego też specjalnie z myślą o wszystkich kierowcach, powstała wyjątkowa oferta Volvo dostępna w salonach. Volvo z gwarancją ceny pozwoli zaoszczędzić nawet do 50 000 tysięcy. Zakup będzie korzystny i bezpieczny. Ile kosztuje nowe Volvo?

  • Volvo XC60 w wersji B Core z silnikiem benzynowym B4 (197 KM) oraz 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów – Już od 196 000 PLN brutto;
  • Volvo XC40 w wersji Essential Core w silniku benzynowym T2 (129 KM) oraz 6-biegową manualną skrzynią biegów – Już od 139 000 PLN brutto;
  • Volvo XC90 w wersji Core w silniku diesla B5 AWD (235 KM) oraz z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów – Już od 273 000 PLN brutto;
  • Volvo S60 w wersji Plus Bright w silniku benzynowym B4 (197 KM) oraz 7-stopniową DCT automatyczną skrzynią biegów – Już od 185 000 PLN brutto;
  • Volvo S90 w wersji Core w silniku benzynowym B4 (197 KM) oraz z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów – Już od 207 000 PLN brutto.

Choć wybór wyposażenia i konkretnego modelu zależy głównie od wysokości naszego budżetu, to czasem warto dołożyć więcej pieniędzy, by kupić auto w rozszerzonej wersji. Wydatek będzie oczywiście większy, ale obecność niektórych dodatkowych funkcji i systemów, zapewni nam bezpieczeństwo. Zaprocentuje również w przyszłości, albowiem korzystnie wpłynie na późniejsze koszty. W ofercie Volvo znajduje się wiele modeli wyposażonych w nowoczesne systemy. Ta szwedzka marka słynie bowiem z tego, że stawia przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo.

Oferta Volvo – finansowanie i najem konsumencki

Oferta Volvo z gwarancją ceny to tylko część możliwości i propozycji. Jeśli marzysz o nowym aucie, lecz obawiasz się o swoje finanse, w salonie czeka też najem konsumencki czy wynajem długoterminowy… Jeśli brakuje Ci gotówki na wymarzony model w wybranej konfiguracji, to propozycją będzie najem konsumencki, wynajem długoterminowy lub finansowanie. Oferta Volvo proponuje szereg atrakcyjnych usług finansowych, które zapewnią nam dostęp do aut komfortowych i dobrze wyposażonych.

Dlatego, jeśli planujesz wymianę samochodu, to wybierz model komfortowy, bezpieczny, ekonomiczny i bezproblemowy. Jeśli stawiasz na auto lepsze jakościowo, to na pewno zainteresuje Cię oferta Volvo, albowiem nie od dziś wiadomo, że Szwedzi są mistrzami w tym, co robią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here