Jak szukać opon

Pierwsze kroki

Na początku załóż profil. Opcja rejestracji jest dostępna po kliknięciu „twoje konto”. Wejdź na zakładkę rejestracji i wypełnij stosowne pola. Na mail, który podałeś w rejestracji, przyjdzie odpowiedni link. Za pośrednictwem tego linku, aktywujesz konto. Zanim zaczniesz wyszukiwać opony, pamiętaj o wypełnieniu danych do wysyłki. Szczególnie istotne jest pełne miejsce zamieszkania. Jeśli prowadzisz firmę, musisz również podać stosowne dane do faktury. Na wypadek dodatkowych wątpliwości, czy pytań, można skontaktować się bezpośrednio z doradcą telefonicznie lub mailowo.

Wyszukiwanie opon

Jak szukać opon na oponeo.pl ? To bardzo proste. Przeglądarkę osadzono na głównej stronie. Znajdują się tam dwie zakładki: „Szukaj opon według rozmiaru” oraz „szukaj opon według auta”. Pierwsza opcja pozwala na odnalezieniu produktów według stosownych rozmiarów i oznaczeń Należy najpierw wybrać szerokość, profil, średnicę a na końcu producenta, który nam odpowiada. Istnieją opcjonalne ustawienia zaawansowane. Dzięki nim zacieśnisz wyszukiwania. Poczynając od prędkości, na typie pojazdu i sezonie kończąc. Drugi typ odnajdywania opon jest dostosowany pod konkretną markę samochodu, model oraz jego specyfikacje (np. typ silnika lub nadwozia). Wyszukiwarka zapamiętuje twoje wybory, więc możesz sprawdzić jakie modele ostatnio oglądałeś. Sklep oferuje nie tylko opony samochodowe. Bez problemu na oponeo wyszukasz i kupisz opony motocyklowe i ciężarowe, a także felgi. Sklep posiada szeroką gamę różnorodnych łańcuchów śniegowych. Ofertę wyszukasz w podobny sposób jak opony. Szybko i łatwo.

Lista propozycji

Najwygodniejszym sposobem do przeglądania listy opon, może okazać się sortowanie listy według swoich udogodnień. (cena, jakość itp.) Najlepsze oferty są wyświetlane jako pierwsze. Należą do nich opony o wysokiej niezawodności lub różnorodne okazje cenowe. Piktogramy i oznaczenia, wyrażają szczegółowe dane o oponie. Znajdziesz również klasy jakości norm unijnych. Zaleca się poznać opinię innych klientów. Każdy użytkownik oponeo może wystawić ocenę produktowi lub skomentować dany produkt. Po kliknięciu wybraną pozycję można jeszcze więcej dowiedzieć się o towarze, a także przeglądać wszystkie oponie i oceny użytkowników. Kolejne zakładki to informacje dotyczące gwarancji lub przeprowadzenia rat. Warto wspomnieć o certyfikatach jakości. Ciekawym rozwiązaniem okazała się też porównywarka. Opcja „porównaj”, zaznaczona w dwóch, odrębnych oponach, uaktywni narzędzie porównywarki.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here