Usługa wynajmu limuzyn jest coraz popularniejsza, więc wybór ofert na rynku jest naprawdę szeroki. Skąd jednak pewność, że dana firma jest godna zaufania i zapewni usługę na najwyższym poziomie? Czym się kierować przy jej wyborze?

Do czego potrzebna jest limuzyna?

Limuzyna limuzynie nierówna – innego samochodu będzie potrzebować para młoda, innego biznesmeni, a jeszcze innego ludzie wybierający się na imprezę. Pierwszym krokiem powinno więc być ustalenie, co dokładnie chcemy wynająć i jakiego pakietu usług oczekujemy.

Duże, renomowane wypożyczalnie, jak viplimuzyny.com, dysponują zróżnicowaną flotą samochodów, dzięki czemu możliwe jest zrealizowanie każdej luksusowej usługi transportowej. Prócz tego dobra firma zatrudnia doświadczonych, profesjonalnych kierowców, którzy świetnie orientują się w terenie, znają języki obce, są dyskretni i potrafią poradzić sobie w kryzysowej sytuacji na drodze.

 

Sprawdzamy referencje

Co na temat danej wypożyczalni sądzą inni klienci? To z pewnością kolejna rzecz, którą warto się zainteresować. Jeśli firma nie jest z polecenia znajomych, pomocne będą fora internetowe, gdzie można poczytać opinie osób korzystających z tego typu usługi. Firmy dłużej działające na rynku często mają swoich stałych klientów, a ich referencje można sprawdzić na stronie internetowej – o jakości firmy wiele mówi to, kto z jej usług chętnie korzysta oraz jak ocenia współpracę.

 

Umowa najważniejsza

Godna zaufania wypożyczalnia limuzyn zawsze jasno określa warunki wynajmu samochodu. Jeszcze przed podpisaniem umowy można od pracowników firmy uzyskać wszystkie niezbędne informacje, zwłaszcza w zakresie kosztów, bezpieczeństwa pasażerów oraz stanu technicznego pojazdu, a sama umowa wolna jest od nieprecyzyjnych zapisów, podchwytliwych drobnych druczków czy niezgodnych z przepisami klauzul.

Nie zaszkodzi zajrzeć do KRS albo CEIDG – wszystkie legalne wypożyczalnie znajdują się w takich rejestrach, a choć usługa „na czarno” jest często tańsza, to biorąc pod uwagę ryzyko nierzetelnego wykonania uwagi nie warto z takiej opcji korzystać. Nie powinno być też problemu z ubezpieczeniem, zarówno wynajmowanego samochodu, jak i pasażerów limuzyny, ponadto firma musi dokładnie opisać sposób naliczania dodatkowych opłat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here