Moto Gratka - jak szukać samochodów osobowych na Gratce

Rejestracja na Moto Gratce

By w pełni korzystać z serwisu, załóż najpierw konto. Tę opcję znajdziesz, klikając „moje konto”. Do rejestracji wystarczy podanie adresu e-mail i hasła. Jeśli prowadzisz firmę, musisz dokonać innej rejestracji, przeznaczonej dla przedsiębiorców. Dostaniesz wiadomość na skrzynce z linkiem potwierdzającym. Nie zapomnij uzupełnić stosownych danych. Znajdziesz je w ustawieniach konta, z rozwijanego menu. Oprócz danych adresowych warto ujawnić niezbędny kontakt (telefon, komunikator, mail). Wprowadzenie kwestionariusza danych, również przyczynia się do doskonalenia samych usług gratki. Jeśli posiadasz już konto na tej stronie, zaloguj się, korzystając z drugiej opcji po prawej stronie.

Moto gratka – jak szukać samochodów osobowych na gratce?

Portal posiada osobną kategorię, przeznaczoną na kupno i sprzedaż głównie używanych pojazdów i nie tylko. Upewnij się, że wszedłeś do kategorii motoryzacyjnej ogłoszeń. Wybierz „motoryzacja”, a następnie „osobowe”. Wyszukiwarka serwisu jest czytelna i bardzo prosta w obsłudze. Pierwszą opcją jest wyszukiwanie konkretnego pojazdu z paska wyszukiwania. Możliwość zaleca się, gdy poszukujemy konkretnej marki lub modelu samochodu. Poniżej odnajdziesz całą masę filtrów: Kategorię, lokalizację lub brutto. Okno filtrów można rozwijać, klikając na „pokaż wszystkie filtry”. Poczynając od rodzaju ogłoszenia, na mocy silnika kończąc.

Gdy wpiszesz dane w konkretne pola, kliknij przycisk „filtruj”, by zawężać zakres poszukiwań. Niżej pojawi się wynik, to znaczy lista samochodowych, przeznaczona do sprzedaży. W oczy od razu rzucają się zdjęcia, które powinny być rzeczywistymi pojazdami, wystawionymi do sprzedaży. Zwróć uwagę, by opis przedmiotu, zawierał podstawowe informacje (np. marka, model, przebieg, cena, tym nadwozia, w jakim salonie został kupiony itp.) Rekomenduje kliknąć dwa razy w opis lub tytuł. Będziesz mógł zobaczyć szczegółowe dane o sprzedawanym samochodzie osobowym oraz zobaczysz więcej zdjęć konkretnego auta. Techniczne specyfikacje, zazwyczaj są wyczerpujące (np. Rodzaj benzyny, którego używa, typ nadwozia, skrzynia biegów, rok produkcji, stan pojazdu, moc silnika itp.) Warto skontaktować się ze sprzedawcą w przypadku pytań, czy wątpliwości. Nad specyfikacjami, odnajdziesz numer telefonu lub możesz napisać wiadomość wewnątrz serwisu.

W opisie po lewej stronie zostały spisane wszystkie dodatkowe informacje. Najczęściej na gratce samochody sprzedają firmy. Zostawiają więc coś w rodzaju wizytówki swojej firmy. Niektórzy sprzedawcy, podają nawet godziny otwarcia.


Sprawdź renault trafic gdzie jest akumulator

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here