Samochody używane możemy znaleźć obecnie przez ogłoszenia, w komisach lub na giełdach samochodowych. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że używane auta można dostać także w salonach dealerskich!

Salony dealerskie kojarzymy przede wszystkim z samochodami nowymi, które niedawno opuściły fabrykę. W rzeczywistości u wielu dealerów możemy zakupić także auta z drugiej ręki. Czy salon marki to dobre miejsce, aby nabyć samochód z drugiej ręki?

Jaki auta używane znajdziemy u dealera?

W salonach samochodowych marek dostępne są głównie samochody nowsze – mające do 5-7 lat w zależności od oferty. W związku z tym są to modele nowocześniejsze, które nie zdążyły jeszcze stracić dużo na swojej wartości.

Dealerzy pozyskują auta z różnych źródeł. To między innymi pojazdy oddawane w rozliczeniu przez klientów przy kupnie nowszego modelu, odsprzedawane przez nich, pochodzące z leasingu, a także legalnie sprowadzane od partnerów z zagranicy.

Wybór nie jest wprawdzie tak duży, ale za to są to auta starannie wyselekcjonowane, które mogą spełnić życzenia każdego wymagającego kierowcy.

Dlaczego warto kupić auto od dealera?

Samochody używane od dealerów mają wiele zalet, dlatego są chętnie wybierane przez osoby, którym zależy na bezpiecznej transakcji.

Przede wszystkim auta są dokładnie sprawdzane przed wystawieniem na sprzedaż. Przechodzą drobiazgowe badania techniczne, do których wgląd ma klient. W razie potrzeby prowadzone są odpowiednie naprawy, by samochód nie wymagał dodatkowych inwestycji już na samym początku eksploatacji.

Co ważne, dealerzy oferują również na swoje samochody używane gwarancję – wynosi ona na ogół pół roku lub jeden rok i obejmuje określone układy i komponenty. Gdy pojawią się usterki, możemy liczyć na naprawę bez opłat.

Przy zakupie auta używanego w salonie dealerskim możemy liczyć też na dodatkowe udogodnienia – wygodne finansowanie (kredyt, leasing), tanie ubezpieczenia i inne bonusy.

Jeśli chodzi o samochody używane sprzedaż Warszawa prowadzona jest w wielu salonach dealerskich – z dostępnymi ofertami można zapoznać się już teraz całkowicie przez internet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here